3 BANT ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI A KATEGORİSİ 1.ETAP 2024
Federasyonumuzun 2024 yılı faaliyet programında yer alan 3 Bant Erkekler A Kategorisi Türkiye Şampiyonası 1.Etap müsabakaları 3-9 Mayıs 2024 tarihleri arasında Türkiye Bilardo Federasyonu Bilardo Tesisi Gölbaşı/Ankara’da yapılacaktır.
![](/image/69ce4170de7191f024c49e8e299eba6c.jpg)
Haber tarihi: 16 April 2024 Tuesday
Bu Haberi Paylaşın
Turnuva 176 sporcu ile yapılacak olup, 2024 yılı A Kategorisinde yarışmaya hak kazanan sporcular katılacaktır. Başlangıç sıralaması, gruplar ve maç programları eklerde yayınlanmıştır. Detaylar için müsabaka talimatını inceleyiniz.
![](/assets/images/PDF.png)