CANLI YAYINVİDEOLARFOTOĞRAFLAR

Gizlilik ve Güvenlik

Üyelerimizin www.bilardo.gov.tr ("Sitemiz") sitesinde vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Türkiye Bilardo Federasyonu ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı numaraları gibi bilgiler Türkiye Bilardo Federasyonu tarafından görülmez ve kaydedilmez).

bilardo.gov.tr'de kredi kartı ile ilgili tüm işlemler, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize email gönderebilirsiniz.

Kullanıcıların ve üyelerimizin, sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Üyelerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya ödemeleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail v.b.) ve diğer kişisel bilgiler, sitemize üyelik işlemlerinin yapılması, güncellenmesi, muhtelif iletişim uygulamaları geliştirilmesi ve bu uygulamalar çerçevesince kullanılması için süresiz olarak kayda alınabilir. Bu bilgiler, Türkiye Bilardo Federasyonu ve belirtilen kurumlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.


www.bilardo.gov.tr tarafından gönderilen duyuru ve e-posta bültenlerine abonelikten ayrılmak ve bu tür e-postaları yeniden almamak için e-postalarda yer alan "üyelikten ayrıl" bağlantısını kullanabilirsiniz.

Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Türkiye Bilardo Federasyonu sorumlu değildir.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Türkiye Bilardo Federasyonu ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Türkiye Bilardo Federasyonu'na aittir.