CANLI YAYINVİDEOLARFOTOĞRAFLAR

3 BANT 1. LİG PLAY-OFF MÜSABAKALARI- 2024


2024 Yılı Kulüpler Arası 1. Lig Play-Off Müsabakaları 29 Nisan-2 Mayıs 2024 Tarihleri arasında Türkiye Bilardo Federasyonu Bilardo Tesisi Gölbaşı/Ankara'da düzenlenecektir.

Haber tarihi: 03 April 2024 Wednesday
Bu Haberi Paylaşın

Başvurular için son tarih 19 Nisan 2024 Saat:17.00 olup, bu tarihe kadar ilgili evrakların tamamının Federasyona ulaşmış olması gerekmektedir. Posta vs. nedeni ile olan gecikmelerden Federasyonumuz sorumlu değildir.

Başvurular için katılım bedeli 1000 TL olup Federasyonumuzun aşağıdaki banka hesabına yatırılacak ve aşağıda yazılı evraklar teslim edilecektir.

Türkiye Bilardo Federasyonu Banka Bilgileri:
TEB Şaşmaz Şubesi
TR44 0003 2000 0000 0067 1954 91

Katılım ücretini yatıran kulüplerimizin [email protected] adresine mail atması ve telefon ile TBF’na bilgi vermeleri gerekmektedir.

TESLİM EDİLECEK EVRAKLAR

Tüm belgeler son başvuru tarihinden önce posta ile ya da elden Federasyona teslim edilecek, başvuru sonrasında yada Turnuva salonunda evrak teslim alınmayacaktır. Posta ile gönderilen evraklarda gecikme olmasından Federasyonumuz sorumlu değildir. Evrakların son başvuru süresinden önce Federasyona ulaşmış olması gerekmektedir. Postaya verilmiş olması yeterli değildir.
1. Türkiye Bilardo Federasyonu Kulüpler Arası Lig Müsabakaları Başvuru Formu (Mühürlü ve İmzalı)
2. Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinden ya da Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Bilgi Sisteminden alınmış “Kulüp Bilgi Formu” fotokopisi,
3. Kulüp Antrenörünün “Antrenörlük Belgesi” Fotokopisi, (En az 2. Kademe)
4. Kulüp ve Kulüp Antrenörünü ile yapılmış olan sözleşme,
5. “Katılım Başvuru Ücreti” banka dekontu fotokopisi (Havale/EFT açıklamasında mutlaka Kulüp ve Şehir ismi belirtilmelidir) bulunmalıdır.

Son başvuru tarih ve saati sonrası tüm başvurular incelenecek ve eksik belgesi olan kulüpler yatırmış oldukları katılım bedeli iade edilmek kaydı ile turnuvaya alınmayacaktır. Başvuru belgeleri tam ve eksiksiz olan kulüpler kura çekimine dâhil edilecektir.

Her spor kulübü müsabakalara yalnızca 1(bir) takım ile katılabilecektir.

2024 Yılı 1. Lig Play-off müsabakalarında oynayacak herhangi bir kulübün sporcusu aynı ligde oynayacak başka bir kulübün antrenörü olarak görev yapamaz. Kulüp antrenörü sporcu lisansına sahip olduğu takdirde kendi kulübünde sporcu olarak oynayabilir.

Bir antrenör müsabakalara katılacak olan kulüplerden sadece 1(bir) tanesi için antrenörlük yapabilecektir. Birden fazla kulübün aynı antrenörlük belgesi kullanmış olduğu tespit edilirse ilgili kulüpler müsabakalara katılamayacak, hükmen mağlup sayılacak ve katılım ücreti ödemiş olsalar dahi iade edilmeyecektir.

Tüm Kulüpler sporcu sıralamasını belirlemekte serbest olup başvuru evrakları arasında bulunan Kulüp bilgi formunda sporcu sıralaması oynayacak sporcu sıralamasına göre yazılacaktır. Kulübe yeni katılacak sporcu olacak ise lisans işlemleri başvuru belgeleri ile birlikte teslim edilecek, başvuru sonrasında transfer edilen sporcular 2024 yılı kulüpler arası 3 Bant 1. Lig Play-Off Müsabakalarına katılamayacaklardır.

Kura çekimi 23 Nisan 2024 Saat:17.00' de yapılacaktır.