CANLI YAYINVİDEOLARFOTOĞRAFLAR

2. Etap Türkiye Şampiyonası- İSTANBUL

2014 yılı 2. Etap Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası İSTANBUL Bayrampaşa Semih Erden Spor Salonunda düzenlecektir.

Faaliyet tarihi: 22 September 2014 Monday
Bu Sayfayı Paylaşın

2. Etap Türkiye Şampiyonası- İSTANBUL
2014 yılı 2. Etap Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası İSTANBUL Bayrampaşa Semih Erden Spor Salonunda düzenlecektir. Turnuva detayları sayfanın altındaki ekte yer almaktadır.Haber tarihi: 26 Ağustos 2014 Salı
Bu Haberi Paylaşın
*  TURNUVA 424 SPORCU İLE SINIRLANDIRILMIŞTIR.

Türkiye şampiyonası  1. Etap Listesinde 33. ile 136 sporcunun yeri rezerve edilir. Katılım bedelini yatırarak turnuvaya kaydını yaptırır. Verilen tarihe kadar kaydını yaptırmayan bu sporcuların yerleri yedek listeden sırası ile doldurulur.

Liste 424 sporcu ile sınırlandırılmıştır. Diğer 288 sporcu listenin 137. sırası ile kayıt işlemleri başvuru yapma sırasına göre listede yerlerini alırlar. 288 sporcu üzeri başvurularda Yedek Liste oluşturulur. Rezerve tarihi bitimi ile rezerve boşluklarına yedek sporcular Asil Listeye yazılır.

*  Katılım bedeli 30 TL' dir. Katılım ücretleri önümüzdeki günlerde sitemizde yer alacak bölümden Online kredi kartı ile  bireysel ya da toplu olarak ödenebilir. 1. Etap sonucunda ilk 32' de bulunan sporculardan,  Bayanlar ve Gençler Katagorilerinden katılım ücreti alınmayacaktır.

** Federasyonumuz ve aynı zamanda Metro Turizm Yönetim Kurulu üyesi Sn. Necmi Hatipoğlu' nun girişimleri ile Metro Turizm Şampiyonamıza Ulaşım Sponsorluğunu yapmaktadır.

Türkiye'nin her yerinden Metro Turizm Otobüsleri ile gelecek tüm sporcularımızın Gidiş-Geliş biletleri ücretsizdir. Bu konuda isteyen sporcularımızın Gidiş-Geliş tarih ve saatleri - İsim-TC Kimlik numaraları- Cep Telefon numaralarını belirten bir maili 14 Eylül Tarihine kadar  [email protected]  adresine göndermeniz yeterlidir. Ücretsiz seyahat etmek isteyen sporcularımıza elektronik bilet düzenlenecektir.

** Turnuvamızda daha önce de belirtilen YÜKSEK SERİ ÖDÜLLERİ uygulanacaktır. Tek ıstakada 12 sayı için 250 TL, 15 sayı için 1.000 TL, 20 sayı için 10.000 TL ödül verilecektir.

** Turnuvada ilk 32 ye giren sporcularımızın masrafları Federasyonumuzca ödenecektir.

** Turnuvaya Son Katılım Tarihi: 10 Eylül 2014  ( Katılım için Başvurular önümüzdeki günlerde sitemizden duyurulacaktır)

** Turnuvada Lisans zorunluluğu vardır. Site üzerinden lisansını çıkaran ve belgelerini teslim eden sporcu turnuvaya katılabilir. Tüm lisanslı sporcularımız, yeni lisans sistemimizde kayıtlı olduğundan turnuvada Lisanslarını ibraz etme zorunluluğu yoktur. Gerekli hallerde ibraz etmek üzere Nüfus Cüzdanı veya Ehliyet gibi resimli resmi bir kimlik yeterlidir.

Bayanlar ve Gençler katagorilerinde müsabakalar diğer etaplarda olduğu gibi  Büyükler Şampiyonası ile birlikte, 2. turdan sonra başlayacaktır. Bu maçların tarih ve saatleri duyurulacaktır.